Patryk Osowski

Policjant Drogówki z dowiaduje się, że jest bogaty podczas rutynowej kontroli kierowcy Mercedesa...

„Jestem zwyczajnym "krawężnikiem" więc moje możliwości finansowe nigdy nie były takie, o jakich marzylem. Moja sytuacja życiowa zmusiła mnie jednak do podjęcia ryzyka i próby dorobienia sobie przez Internet. Opłaciło się!“ Opowiada Pan Stanisław (Policjant Drogówki)...

Stanisław K. - Policjant Drogówki z , podczas kolejnego zwyczajnie zapowiadającego się dnia zatrzymał do rutynowej kontroli kierowcę Mercedesa. Stróż prawa zapytał mężczyznę dokąd jedzie, ten odparł z uśmiechem na twarzy: "Do Bitomatu, wypłacić pieniądze, które zarabiam przez internet...". Ta odpowiedź rozświetliła umysł Panu Stanisławowi i dała mu do myślenia. Całą swoją historię przedstawił we wszystkim znanym telewizyjnym programie śniadaniowym - "Dzień Dobry TVN".


Występując w "Dzień Dobry TVN", Stanisław K. powiedział prowadzącym jak bardzo zmieniło się jego życie, gdy doszło do pamiętnej sytuacji drogowej. Po otrzymanej przez policjanta odpowiedzi przypomniał on sobie od razu o swojej internetowej inwestycji, której dokonał wiele miesięcy temu. Najwidoczniej wypadło mu to z głowy z powodu natłoku codziennych spraw oraz obowiązków w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Pan Stanisław od razu przypomniał sobie, że ostatnią 13’stkę (jest to pewnego rodzaju premia jaką otrzymują stróże prawa) zainwestował w depozyt na platformie zarobkowej, o której dowiedział się z telewizji. Policjanta na jego koncie na platformie zarobkowej czekała nie mała niespodzianka, bo aż 682.500zł do wypłaty. Gdy to zobaczył od razu zadzwonił do swojego przełożonego z prośbą o papiery rezygnacyjne.

Kluczem do jego olbrzymiego sukcesu była wspomniana zautomatyzowana platforma zarobkowa. Zamysł był prosty: dać przeciętnemu Kowalskiemu możliwość zarobienia pieniędzy na ogromnej popularności akcji nawet w przypadku, kiedy nie ma on absolutnie żadnego doświadczenia inwestycyjnego lub technologicznego.

"W końcu mogę skończyć z tą żałosną pracą której tak na prawdę nienawidzę, moi przełożeni to zwykli złodzieje i oszuści, nawet nie wiecie jak jestem szczęśliwy, że już tam nie muszę chodzić“ ~ Stanisław K.

Aby zademonstrować możliwości platformy, Stanisław poprosił Annę Kalczyńską o założenia konta na platformie zarobkowej.

„Słyszałam o zarabianiu przez internet i ogromnych sumach pieniędzy jakie można zarobić online. Jednak zawsze wydawało mi się to bełkotem i tak na prawde nie rozumiałam jak to wszystko działa... Bałam się że mogę stracić na czymś czego tak na prawdę nie znam, jednak przedstawiana platforma tak na prawdę robi wszystko za nas a pobiera minimalną prowizję 2%...“ ~ Anna.

Po założeniu konta, platforma rozpoczęła handlowanie kupując za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 3 minut kwota jej funduszy wzrosła do 780 zł.

Każdy w programie, łącznie z pracownikami produkcji, był zdziwiony jak bez KOMPLETNEGO pojęcia na ten temat można zarobić w stosunkowo tak krótkim czasie takie duże sumy pieniędzy!

Zanim Marta otrzymała szansę aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, Anna wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 8 minutach zarobiłam już prawie 600 zł”..

„Handel i różne tego typu oprogramowania są obecnie tak popularne, że nawet ktoś taki jak Ania (bez urazy, Aniu) może zarabiać na nich pieniądze. ” - Andrzej Sołtysik

Dokonując rejestracji do końca dzisiejszego dnia, tj. , jako nowy użytkownik otrzymasz bonus powitalny o wartości 1000zł Tak więc warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce jak najszybciej, aby otrzymać bonus powitalny!Wypróbuj Platformę Zarobkową już teraz!

Nasza redakcja postanowiła skontaktować się bezpośrednio z jednym z pracowników Platformy Zarobkowej, aby zadać najczęściej zadawane pytania zamieszczane w sieci przez internautów.

Możesz nam wyjaśnić na czym polega Wasza platforma?

Oczywiście! Nasza platforma zajmuje się analizą całego rynku giełdowego (wzrostów i spadków wartości na poszczególnych akcjach) oraz wszelkimi kwestiami mającymi wpływ na wahania kursów, które w większości przypadków pojawiają się w mediach społecznościowych oraz na portalach informacyjnych z całego świata. Nasi programiści wyposażyli firmowe komputery w programy automatyzujące wszelkie działania potrzebne do analizy rynków oraz informacji mających wpływ na wahania kursów. Dane są przetwarzane przez oprogramowanie, dzięki temu system jest w stanie oszacować co w danym momencie jest najbardziej opłacalną inwestycją i przyniesie użytkownikowi największe zyski. Najlepsze w całym procesie jest to iż pełna automatyzacja pozwala użytkownikowi zarobkowanie przy najmniejszym wysiłku, a ponadto nie musi on posiadać jakiejkolwiek wiedzy inwestycyjnej lub technologicznej.

Czy zdarzyło się kiedykolwiek, aby użytkownik stracił zainwestowane przez siebie środki?

Niestety nie jestem w stanie udzielić szczegółowych informacji na ten temat z racji tego, że nie zajmuję się statystyką w naszej firmie. Dział prowadzący tego typu raporty z miłą chęcią udzieli informacji na ten temat. Jednakże z tego co udało mi się dowiedzieć od mojego przełożonego - w ostatnich miesiącach nie odnotowano jakiejkolwiek straty na kontach naszych użytkowników. Jest to bardzo satysfakcjonujące i pokazuje to również jak doskonałych programistów mamy w naszych szeregach. Cały system jest przez nich nieustannie doskonalony poprzez wprowadzanie zmian w oparcie o sumienny przegląd jego wszelkich dotychczasowych działań. Ponadto nasi eksperci, którzy dzwonią do Państwa po dokonaniu rejestracji dokładają wszelkich starań aby zapewnić każdemu klientowi możliwości inwestycyjne na najwyższym poziomie. Z tego również powodu oferujemy bonusy przy pierwszej wpłacie dla nowych użytkowników naszej platformy.

Jak dołączyć do Platformy Zarobkowej?

Przede wszystkim rejestracja odbywa się poprzez naszą OFICJALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ , na której znajduje się film ukazujący możliwości naszej platformy. Tuż pod filmem widoczny jest krótki formularz rejestracyjny, którego wypełnienie jest niezbędne w celu założenia konta. Prosimy pamiętać o podaniu prawidłowego adresu e-mail oraz numeru telefonu, aby nasz ekspert nie miał problemu w skontaktowaniu się po ukończeniu procesu rejestracji.

Proces rejestracji na platformie wymaga spełnienia trzech prostych kroków:

1. Wypełnić formularz rejestracyjny i dokonać rejestracji darmowego konta na platformie poprzez podanie Imienia, Nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

2. Oczekiwać na telefon od naszego eksperta, który poprowadzi Cię krok po kroku oraz odpowie na Twoje wszelkie pytania dotyczące korzystania z platformy.

3. Korzystać z Platformy Zarobkowej celem generowania zysków!


Ile pieniędzy można zarobić na korzystaniu z Waszej Platformy Zarobkowej?

Wszystko zależne jest od obecnych sytuacji na rynkach finansowych. Platforma dziennie wykonuje wiele transakcji, oczywiście nie każda jest zyskowna, lecz w finalnym rozrachunku dziennym użytkownik zawsze wyjdzie na plus. Normalne jest to, że jednego dnia kwota zysku będzie większa drugiego może być mniejsza, lecz moim zdaniem najważniejsze jest to, że finalnie i tak wychodzi się na tak zwany "plus". Jeżeli chodzi o średnie zyski jakie uzyskują nasi klienci podczas korzystania z platformy to są to kwoty oscylujące w granicach między 15000zł, a 25000zł w skali miesiąca.

Ile kosztuje korzystanie z tej zautomatyzowanej Platformy Zarobkowej?

Korzystanie z punktu widzenia każdego użytkownika jest w pełni darmowe. Podczas wykonywania transakcji platforma pobiera bardzo drobne prowizje, które są odciągane od finalnych kwot widocznych w całym rozrachunku na koncie użytkownika. Dla klienta jest to kompletnie nie odczuwalne, a zapewnia to dalsze funkcjonowanie naszej firmie, rozwój oraz co najważniejsze - doskonalenie i ulepszanie całego systemu, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

Wypróbuj Platformę Zarobkową już teraz!


„Każda osoba pragnie być bogata, ale nikt nie wie, jak tego dokonać. Cóż, jest okazją życia, by wypracować fortunę, która pozwoli Ci na życie, jakiego naprawdę pożądasz. Ten system NIE będzie zawsze dostępny, więc nie przegap tej możliwości.” – powiedział Zygmunt Solorz-Żak

Uwaga: Zyski lub depozyt początkowy można wypłacić w DOWOLNYM momencie korzystając z przycisku „Wypłać” znajdującego się na platformie.

UPDATE

Właśnie otrzymaliśmy informacje, że na dzień dzisiejszy ( ) prawie wszystkie miejsca są zajęte. Platforma może łącznie przyjąć tylko ograniczoną liczbę użytkowników ze względu na chęć utrzymania wysokiego zysku przypadającego na użytkownika.

Aktualnie wciąż pozostało (28) miejsc, więc pospiesz się i załóż swoje darmowe konto już teraz, aby zarezerwować swoje miejsce.OFICJALNA STRONA PLATFORMY ZAROBKOWEJ


361
15
18
0
0
0

50 komentarzy
Sortuj według:
Paweł Jakubiak
Nie mogłem długo podjąć decyzji, lecz mój kolega opowiadał mi o zarabianiu online dłuższy czas. Jak zobaczyłem jego wypłatę na kwotę ponad 8000zł po pierwszym miesiącu współpracy, stwierdziłem że nie ma na co czekać. Po tygodniu od dołączenia wypłaciłem już swój pierwszy tysiąc na moje konto bankowe!
Lubię to! · Odpowiedz · 79 · 15 min
Krystian Pieszczek
Niby fajne, ale ja wolę zarabiać na tradycyjne sposoby :P
Lubię to! · Odpowiedz · 26 · 7 min
Marta Peda
Krystian, chyba powinieneś przejrzeć na oczy... Mamy 21 wiek, a ty dalej chcesz pracować jak niewolnik? Ocknij się ze snu zimowego człowieku. Ja osobiście mogę polecić każdemu tą platformę, zarabiam minimum 250zł dziennie na czysto już od około pół roku! :D
Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 5 min
Kasia Kowalska
Dołączyłam przedwczoraj jak zobaczyłam na facebooku post mojej koleżanki. Od momentu dołączenia do teraz gdy piszę ten komentarz mam już do wypłaty blisko 1500zł!! Jestem pod wrażeniem, nareszcie moje życie zaczyna nabierać nowego sensu!!
Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 1 godz.
Agnieszka Protowska
Jak to jest z rozliczaniem się z zarobków internetowych? Wie ktoś coś na ten temat? Mam wypłacone ponad 5 tysięcy złotych, ale nie wiem czy udać się z tym do urzędu czy jak.
Lubię to! · Odpowiedz · 26 · 35 min
Marek Skowron
Agnieszko, ja sie dowiadywałem i z tego co powiedział mój opiekun konta to wszystko jest po stronie platformy. Oznacza to, że pieniądze które użytkownik dostaje na konto już są po odciągniętym podatku, czyli można śmiało z nich korzystać i wydawać na własne potrzeby.
Lubię to! · Odpowiedz · 10 · 32 min
Marcin Majewski
Szczerze mówiąc dowiedziałem się o tym przypadkiem i stwierdziłem, że warto spróbować w życiu czegoś innego, "a może się uda" i udało się! Zarabiam minimum 1500zł tygodniowo na pełnym automacie! Ta platforma jest niesamowita.
Lubię to! · Odpowiedz · 18 · 25 min
Marta Piórkowska
Na jednej z grup na Facebooku widziałam wpis mojej znajomej na ten temat i z początku nie wierzyłam, lecz cała historia mnie zaciekawiła. Stwierdziłam, że mogę się zarejestrować, przecież nic mi nie szkodzi. Po rozmowie z ekspertem platformy dokonałam inwestycji. Jestem w programie już ponad tydzień i każdego dnia zarabiam minimum 250zł! Ten system jest niesamowity!!!
Lubię to! · Odpowiedz · 13 · 2 godz.
Halinka Waszkiewicz
Zarabianie, zarabianiem ale co jak się skarbówka przyczepi? Kto podatek zapłaci... Moja znajoma mi coś wspominała o zarabianiu przez internet, ale ja starej daty to sobie z tym pewnie nie poradzę.
Lubię to! · Odpowiedz · 4 · 56 min
Jerzy Probut
Pani Halinko nie ma się o co martwić :) Mój syn zarabia w ten sposób od ponad roku. Platforma odprowadza wszelkie podatki a użytkownik jak wypłaca pieniądze i dostaje przelew na konto to są to środki już po odprowadzonym podatku, z których można śmiało korzystać.
Lubię to! · Odpowiedz · 33 · 45 min
Kasia Nowakowska
Podoba mi się w jak prosty sposób można zarabiać pieniądze przez internet kompletnie się na tym nie znając. Na codzień pracuję jako krawcowa, a na moim koncie na platformie pieniążki cały czas pracują i się mnożą.
Lubię to! · Odpowiedz · 11 · 28 min
Krystyna Wolska
Ja się od dłuższego czasu zastanawiam nad dołączeniem, ale tak czytam i czytam, że ludzie zadowoleni to chyba w końcu się zdecyduję. Tym bardziej, że mój doradca, który dzwonił po rejestracji mówił o bonusie po dokonaniu inwestycji. Bardzo ciekawa sprawa na start.
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · 26 min
Patrycja Piech
Jak długo czekaliście na pierwsze zyski? Ja zainwestowałam wczoraj pieniądze, otrzymałam bonus i póki co to transakcje się nie zaczęły, ciekawa jestem kiedy zacznie się zarobek.
Lubię to! · Odpowiedz · 5 · 38 min
Dariusz Królikowski
Ja jak dokonałem inwestycji i skorzystałem też z otrzymania bonusu to handel na platformie zaczął się dopiero następnego dnia, a pierwsze zyski chyba były jeszcze kolejnego dnia z tego co pamiętam. Trzeba poczekać chwilkę, ale warto! :)
Lubię to! · Odpowiedz · 21 · 12 min