Alkohol ZABIJA kultowego aktora z „Kiepskich”. Co się z nim dzieję?

0

Popularny serial “Świat według Kiepskich” jest znany praktycznie każdemu Polakowi. Przedstawia on zabawne przygody mieszkańców kamienicy przy ulicy ćwiartki 3/4. Niestety dziś doszła do nas informacja, że prywatne życie  jednego z bohaterów przypomina jego filmowe losy.

Mowa o odtwórcy roli Arnolda Boczka, Dariuszu Gnatowski. Aktor został przyłapany przez dziennikarza Super Expressu na spożywaniu sporych ilości alkoholu oraz jedzeniu szkodliwych dla jego zdrowia rzeczy. Na stole aktora znalazły się przeróżne napoje wyskokowe oraz pizza.

Gnatowski od ośmiu lat cierpi na cukrzycę, a niedawno z powodu niebezpiecznej choroby groziła mu nawet amputacja nogi i utrata wzroku, ale wygląda na to, że serialowy Boczek nic sobie z tej przestrogi od losu nie zrobił.

– Ja sobie z cukrzycą daję radę. Jeżeli cukrzyca jest wyrównana, to można pracować, być aktywnym. W skrajnych przypadkach wyrzeczenia są potrzebne. Jeśli chodzi o słodycze, to po prostu dorośli ludzie powinni unikać słodyczy, zaś jeśli chodzi o alkohol, to jakieś wino w niewielkich ilościach nie zaszkodzi. Ja się teraz czuję dobrze, jestem szczęśliwy – zapewnia 56-letni aktor.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ