Cała Polska w szoku! Jest NAGRANIE z wybuchu prezydenckiego Tupolewa!

53
Moment eksplozji został zidentyfikowany, znaleźliśmy go w zapisie jednego z rejestratorów – poinformował dziś minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, zapytany przez dziennikarzy o aktualne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Minister brał udział w zjeździe szefów klubów Gazety Polskiej w Spale.

W odpowiedzi na pytanie o aktualne ustalenia w sprawie katastrofy smoleńskiej, szef MON przypomniał wnioski, działającej przy MON podkomisji ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej, zawarte w raporcie z kwietnia br.

Wtedy ustaliliśmy, że doszło do eksplozji, która ostatecznie samolot zniszczyła – to sprawa zasadnicza, bo jest jeszcze wiele dodatkowych szczegółów. Obecnie wiemy dużo więcej. Znaleźliśmy w zapisie jednego z rejestratorów moment eksplozji – został zidentyfikowany. Zajmujemy się obecnie jego analizą i wykluczeniem wszystkich możliwości innej interpretacji tego elektronicznego zapisu

– dodał.

Według ministra, do końca wiosny przyszłego roku przedstawiony zostanie raport wskazujący nie tylko przebieg wydarzeń, ale i głównych odpowiedzialnych za tragedię pod Smoleńskiem.

Podkomisja d spraw ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej została powołana w lutym 2016 roku. 10 kwietnia br., w siódmą rocznicę tragedii zaprezentowała ona film, w którym postawiła hipotezę, że przyczyną tragedii była seria eksplozji ładunków termobarycznych w kadłubie, centropłacie i skrzydłach samolotu, a “jeszcze przed przelotem nad słynną brzozą rozpoczęła się destrukcja lewego skrzydła, o czym świadczą odłamki leżące kilkadziesiąt metrów wcześniej”. Według komisji, brzoza mogła zostać złamana przez “uderzające elementy konstrukcji samolotu odrywające się od rozpadającego się już wcześniej skrzydła”.

Według dotychczasowych ustaleń podkomisji, “liczne zniszczenia lewego skrzydła samolotu noszą ślady wybuchu”.

Szef MON mówił we wtorek, że materiały, którymi dysponuje obecnie podkomisja “pozwalają na jasne zdefiniowanie, jak doszło do tragedii”. Jak tłumaczył wówczas, chodzi m.in. o materiały, “które związane są z analizą rejestratorów lotu”.

W latach 2010-11 katastrofę smoleńską badała Komisja Badania Wypadków Lotniczych, której przewodniczącym był ówczesny szef MSWiA Jerzy Miller. W opublikowanym w lipcu 2011 r. raporcie, stwierdziła ona, że przyczyną katastrofy było zejście poniżej minimalnej wysokości zniżania, a w konsekwencji zderzenie samolotu z drzewami, prowadzące do stopniowego niszczenia konstrukcji maszyny. Komisja podkreślała, że ani rejestratory dźwięku, ani parametrów lotu nie potwierdzają tezy o wybuchu na pokładzie samolotu.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Śledztwo ws. katastrofy początkowo prowadziła Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie. 4 kwietnia 2016 r. przejęła je Prokuratura Krajowa z nowym zespołem śledczym. Własne śledztwo teoretycznie prowadzi strona rosyjska, która wiele razy podkreślała, że przed jego zakończeniem nie zwróci Polsce wraku Tu-154 i jego “czarnych skrzynek”.

Discussion53 komentarze

 1. Jurgen Roth w swojej książce “Tajne akta Smoleńsk” opisał wiele faktów dotyczących tej tragedii.
  Wśród tych faktów opisał, że dotarł do zdjęć wywiadu USA z których jasno wynika, że “słynna brzoza”
  została wycięta (oczywiście na odpowiedniej wysokości) na 5 dni przed katastrofą.
  Jest to jeden z wielu niepodważalnych dowodów na to, że był to skrzętnie przygotowany zamach.
  Uważam, że każdy Polak powinien przeczytać tą książkę.
  W końcu napisał ją niemiecki dziennikarz śledczy, a nie polak sympatyzujący z którymkolwiek ugrupowaniem politycznym.
  Uważam, że po przeczytaniu tej książki, każdy wrobi sobie swoje zdanie na temat tej tragedii.

  • 5 dni przed katastrofą uszkodzono drzewa? Czyżby duch święty ich wcześniej oświecił, że tu będzie nad tymi brzozami leciał samolot i trzeba tą brzozę przyciąć ? Bzdura!

  • CO ZA BZDURY KTO PRZEWIDZIAL ZE SAMOLOT PIERDOLNIE AKURAT W TA BRZOZE KTORA JUZ ZOSTALA SCIETA PIEC DNI TEMU LUDZIE TO SA PIERDOLY WARIACI PISZA A DRUGIE WARIATY PRZYKLEPUJA WSTYD I ZYGAC SIE CHCE A KTO TO NIEMIECKI DZIENNIKARZ JESZCZE SLEDCZY JUZ RECE OPADAJA DOSC TYCH KLAMSTW -ZAPYTAC NALEZY MACIEREWICZA O PRAWDE

  • ty jesteś nie z tej ziemi albo ten twój informator 😀 ścieli akurat tą brzoze bo wiedzieli, że samolot akurat będzie leciał w pobliżu tej brzozy 😀 Brawo za niepodważalny dowód 😀

  • Wiesz kim byl przykaldowo Edwin Erich Dwinger ? Pisal na zlecenie Gebelsa ksiazki o wyżynaniu przez Polakow mniejszosci niemeickiej w Polsce, co mialo usprawiedliwiac agresje niemiec na nasz kraj. Takich Panow w sluzbie niemieckiej propagandy bylo calkiem sporo. Dzisiaj sa bogami niemiekich rewizjonistow. Wiec kiedy nagle niemiec, zaden tam angol, francuz, portugalczyk, szwed, ale akurat wlasnie niemiec tworzy jakas ksiazke o katastrofie smolenskiej, to od razu zapala mi sie czerwone swiatelko. Taaaaak? Bo to “slynny” pismak sledczy. A tam, gowno. Ruscy nie byliby tak glupi, zeby rozwalac samolot u siebie. Wcale bym sie nie zdziwil, jesli by sie okazalo, ze jesli juz ktos maczal w tym palce (osobiscie uwazam, ze to byla po prostu katastrofa), to byli to wlasnie niemcy. Stad ich taki zapal do tworzenia literatury. Przyszlo zlecenie z gory, i pan Roth sie podjal zadania.

  • I na podstawie takich samych bzdur, które głosi Antoni mamy wyrobić sobie zdanie na temat tego wypadku… prędzej byśmy je sobie wyrobili, gdyby antek wreszcie pokazał nam tych trzech rzekomo uratowanych z katastrofy 🙂 jak mi będą płacili 3 tysiące za godzinę pracy w tej komisji to tez mogę mówić co tylko Antoni zechce.

 2. zostawcie juz tych ludzi w spokoju wiadomo ze to byl zamach a caly psełdo rzad na czele z prezesem znaja prawde tylko my szaraki sie tej prawdy nie dowiemy beda nam caly czas mydlic oczy ze nie nic nie wiedza i co taki pan prezes mocny tak groził a samolotu niema i nie bedzie kazdego dnia gina i umieraja ludzie

 3. Durne trole wypisuja epitety powtarzajac słowo baran jakby to miało jakiekolwiek znaczenie metaforyczne. Ile macie od posta? 50zeta? Czy piec ? Ja bym za wasz udział w dyskusji nie dał złamanego grosza zwolennicy pancernej sosny. Takim debilom w tak banalny i lakoniczny sposób dać się nabrać to nie baranem a debilem trzeba być. Były motywy. Były cele do osiągnięcia, była sposobność bo samolot miesiąc wcześniej przechodził przegląd na terenie Rosji; Za jednym zamachem wszystkie cele zostały osiągnięte. Mistrzostwo precyzji. A wy głupole daliście się nabrać a teraz beczycie baaaraaan na ludzi myślących a sami podstaw fizyki nie znacie. Poczytaj glabie jeden z drugim ile wazy ton tupolew i cokolwiek o wytrzymałości brzozy jak jeszcze rośnie. Zamiast na fizykę chodziliście do kibla na fajki i wam istotę szara wypaliło. Dodam że brzoza o średnicy 12 cm….. a doortografi się nie czepiajcie bo mi się poprawiać znaków nie chce. Mądry się połapie a dureń i poprawnej polszczyzny nie zrozumie.

 4. Mogliby już wreszcie skończyć tę parodię… Teorie spiskowe etc. normalnie jakby cała partia cierpiała zbiorową schizofrenię paranoidalną… Za chwilę może jeszcze wymyślą, że to szatańskie pomioty usmarowały kij wie czym tę maszynę, Rydzyk na pewno by im w tym pomógł za 10 nowych Bugatti sfinansowanych z naszych podatków…

  Współczuję (w porządku) rodzinom poległych w tej katastrofie..
  Ale niestety przez to co oni odpier….ją to aż rzygać się już tym wszystkim chce, tak jak kiedyś faktycznie mnie interesował przebieg katastrofy i przyczyna, tak teraz jak tylko widzę gdzieś logo TVPis od razu mam odruchy wymiotne..
  Pokój

 5. Każdy człowiek na jako takim poziomie umysłowym wie, że żadnego zamachu nie było. Nikomu to nie było potrzebne. Ale jest zapotrzebowanie polityczne, więc fantaści nie ustają w wymyslaniu bzdur na ten temat.

 6. Czy Pan Macierewicz będzie pisał “Mitologię Polską ” bo jak wszystkim wiadomo jest już osiem wersji katastrofy smoleńskiej wymyślonej przez pana Macierewicza a prawda jest jedna samolot nie powinien lądować w Smoleńsku.

 7. Czy ten mądry “fizyk”co wie ile waży samolot a ile brzoza wie również jaką odporność ma aluminium a jaką drzewo?
  Samolot lecial z odchyłem15 st od pasa,pomiar wysokości dostawał z wąwozu i po jego przeleceniu znalazł się 5m nad ziemią a to było za późno na jakąkolwiek reakcję.
  Taka jest prawda a wszystko inne jest sposobem na cyckanie kasy na podkomisje i utrzymywanie ciemnego ludu w sferze wybuchu parówek i geniuszu Antoniego do ruinowania Armii.

 8. Jestem b. młody, przysięgam że odwiedzę mogiłę autora tych bredni smoleńskich, choć bym nie wiadomo gdzie mieszkał na kuli ziemskiej i wypowiem głośni słowa mych myśli które teraz chodza mi po głowie

 9. • DEPTUŁA PRZEŻYŁ I DZWONIŁ DO ŻONY PO WYPADKU !
  https://otymsiemowi.pl/index.php/2017/12/14/deptula-przezyl-i-dzwonil-do-zony-tuz-po-katastrofie-kobieta-zmienila-zeznania-po-kontakcie-z-abw/

  Wdowa po pośle PSL Joanna Krasowska-Deptuła zeznała, że mąż dzwonił do niej w momencie wypadku. Kobieta nie odebrała i po telefonie zostało nagranie na jej poczcie głosowej – podał kilkadziesiąt godzin po katastrofie smoleńskiej „Wprost”.
  – Między godziną 9 a 9.30 na mój telefon przyszła poczta głosowa, na której było zarejestrowane nagranie głosu mojego męża, który krzyczał: “Asia, Asia”. W tle słychać było trzaski, a właściwie to głos mojego męża był w tle. Słychać było też głosy ludzi, jakby głos tłumu. Nie rozpoznałam słów, był to krzyk ludzi – powiedział wdowa po pośle PSL.
  – Nagranie trwało 2-3 sekundy. Trzaski były krótkie, ostre dźwięki. Tak jakby łamał się wafel lub plastik plus dźwięk przypominający hałas wiatru w słuchawce telefonu – zeznała Krasowska-Deptuła, która odsłuchała tę wiadomość dopiero, gdy usłyszała o katastrofie w telewizji.
  Potem nagranie się skasowało. Dzień później kobieta poinformowała o wszystkim Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która miała odnaleźć nagranie i je zbadać.
  Niedługo później Naczelna Prokuratura Wojskowa – poprzez Andrzeja Rzepę – oświadczyła, że nagranie pochodzi z terytorium Polski. Kobieta zmieniła zeznania.
  Wciąż będziemy pisać, przypominać i utrwalać te informacje. Ta sprawa nigdy nie powinna zostać przedawniona. Niestety mamy wrażenie, że zapał osób które kiedyś bardzo mocno walczyły o prawdę – stygnie. Polacy nie mogą zapomnieć.
  wRealu24.pl
  źródło: newsweb.pl

 10. http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/w-smolensku-byl-zamach-ukrainski-general-wspolpracownicy-fsb-zastrzelili-ocalalych-polakow,21978055423?utm_source=facebook&utm_medium=button&utm_campaign=stefczyk-info W Smoleńsku był zamach? Ukraiński generał: „Współpracownicy FSB zastrzelili ocalałych Polaków”
  • Wyślij znajomemu
  • Wydrukuj
  18.12.2017
  • Udostępnij


  W Smoleńsku był zamach? Ukraiński generał: „Współpracownicy FSB zastrzelili ocalałych Polaków”
  Hryhorij Omelczanko, ukraiński generał USB, były deputowany do Rady Najwyższej i członek Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy utrzymuje, że rosyjskie służby stoją za katastrofą w Smoleńsku. O tym, iż Rosjanie mieli najpierw dokonać zamachu na polski samolot, a potem dobijać tych, którzy przeżyli, opowiedział dziennikarzom portalu Gordonua.com.
  Zdaniem ukraińskiego wojskowego, dowodami na udział rosyjskich służb specjalnych w zamachu dysponują Amerykanie.
  – Funkcjonariusze FSB najpierw zastrzelili wszystkich, którzy przeżyli katastrofę pod Smoleńskiem. Wydarzenie to zostało zarejestrowane na wideo telefonem komórkowym. Nagranie opublikowano w Internecie. Zdaniem amerykańskich dziennikarzy, w CIA potwierdzono fakt zabicia Polaków, którzy przeżyli katastrofę. Następnie funkcjonariusze FSB zlikwidowali grupy dywersyjne wraz ze specjalistami, którzy przy użyciu nowoczesnych technologii zbili z kursu lądowania samolot i zniszczyli go – mówi Omelczenko cytowany m. in. przez DoRzeczy.pl
  Według generała USB, Polacy dysponują zdjęciami satelitarnymi z momentu wybuchu i zniszczenia samolotu, ale nie dołączano ich do sprawy.
  – Latem 2010 roku w jednym z zachodnioeuropejskich państw współpracownicy polskiego wywiadu wojskowego otrzymali od swoich amerykańskich kolegów (z ich inicjatywy) fotografie satelitarne, na których uchwycono moment zniszczenia polskiego Tu-145 M. Polscy szpiedzy od razu zrozumieli, co to oznacza! Uskrzydleni sukcesem, wrócili do Warszawy i zameldowali o rezultatach spotkania. Szef ABW Krzysztof Bondaryk pisemnie powiadomił Tuska o otrzymanych fotografiach. Tusk wydał polecenie ukryć te informacje i odmówić USA pomocy – utrzymuje Omelczenko.
  To nie pierwszy raz, kiedy ukraiński generał wysuwa podobną teorię. O tym, iż to Rosjanie są odpowiedzialni za katastrofę TU-145M mówił już w przeszłości, m. in. na antenie jednego z ukraińskich kanałów telewizyjnych.
  – Na chwilę obecną wyniki mojego śledztwa, które zostały opublikowane w gazecie »Ukrajina Mołoda« w 2016 roku, potwierdziła Prokuratura Generalna Polski – opisywał.

 11. SMOLEŃSK 10.04 2010 ROK
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2197025699028&set=a.1262773623310.31922.1648826460&type=3&theater
  DZIWNE, NIEWYJAŚNIONE ŚMIERCI

  1. dyr. kancelarii premiera Grzegorz Michniewicz Poranek 23 grudnia, dom w Głoskowie pod Warszawą. Rządowy kierowca znajduje ciało dyrektora generalnego kancelarii Donalda Tuska. Jeden z najważniejszych w kraju urzędników zawisł na kablu od odkurzacza. ?Wprost? ustalił, że w wieczór poprzedzający tragedię Grzegorz Michniewicz przeprowadził trzy rozmowy telefoniczne (z żoną, pewnym urzędnikiem i ze swoim przyjacielem) oraz wysłał serię SMS-ów
  Dyrektor generalny kancelarii premiera. Osoba mająca najwyższy status dostępu do informacji tajnych. Jego przełożonym był Tomasz Arabski. Zginął w tajemniczych okolicznościach 23 grudnia tego samego dnia kiedy do Polski powrócił Tupolew z remontu. Wedle oficjalnej wersji popełnił samobójstwo wieszając się na kablu. Wcześniej jednak nic nie wskazywało na taki jego stan. Tuż przed mniemanym samobójstwem dzwoni do żony umawiając się na następny dzień, wysyła esemesy do znajomych. Osoby które go znały zgodnie twierdzą, że nie miał żadnych stanów depresyjnych ani skłonności samobójczych. Po jego śmierci w mediach, przecież tak żądnych sensacji, zapada zadziwiająca cisza.
  2. Bp Mieczysław Cieślar Duchowny Ginie 18 kwietnia 2010 r. w wypadku samochodowym. Miał być następcą ks. Adama Pilcha, ,,, CZYTAJ CAŁOŚĆ

 12. Gdyby ten samolot sie rozbil na mim terytorium i nie mial bym nic z tym wspolnego ,to bym kazal jak najszybciej by go sobie zabrali , skoro tak nie jest ,to daje duzo do myslenia.Lepper mowil ze Taliby ladowali w Polsce to tez wszystkie debile sie smiali……

  • Nie jestem debil a tez sie smialem. Przepraszam Pana Panie Lepper. Swoja droga gdzie sa te miliony dolarow od CIA ?

 13. Wymienmy caly sejm i senat

  Nie jestem w stanie stwierdzic czy to byl zamach czy tez wypadek , jest tak wiele niewiadomych , a przedewszystkim bardzo duza ingerencja Rosji w ta sprawe ze wydaje mi sie iz jest to nie mozliwe dla nas zwyklych (i nie tylko ) obywateli , aczkolwiek powiedzcie mi jak to jest mozliwe ze ludzie ktorzy nic o tym nie czytaja , nie interesuja sie , sa przekonani o tym ze byl to poprostu wypadek ? Na glupi rozum Ci piloci to tez nie byli jacys ulomni … nic nie sugeruje aczkolwiek sadze ze ludzie ktorzy wypowiadaja sie w tym temacie , kierujac sie tylko pogladami politycznimi sa naprawde bardzo ulomni , ciezko jest tak pacynka poruszac , jak wy lykacie ten shiet . ( i chodzi tu zarowno o po jak i pis )

 14. Pisałem o tym kilka x, że nie którzy ludzi w wyjątkowych sytuacjach lub praktykujących podróże astralne lub medytacje mają dostęp do kroniki Akashy lub jest to im pokazane we śnie. Mi także zostało to udostępnione i opisałem to jak kilka innych osób w Polsce. Szkoda, że wtedy nie miałem możliwości skojarzenia tych faktów z tym samolotem, gdyż nie wiedziałem wtedy o tej podróży przez to że byłem odcięty od mediów z nie własnej woli ;/ !

 15. Edward.Czytasz to co publikujesz?Ruskie zastrzelili ocalałych.Czy w jakimś ciele znaleziono rany postrzałowe,pociski?Poseł Deptuła dzwonił po katastrofie.Sam napisałeś kilka sekund trzasków ,szumu wiatru.pękający wafelek.Czyli dzwonił w TRAKCIE katastrofy.No ekspert jesteś na miarę berczńskiego i reszty komisji

 16. Bogusław Maśliński

  Pisałem dużo, dużo wcześniej, są zdjęcia z trzema wybuchami, a może to fotomontaż.
  Następnie oparłem się o raport, ABW nie sprawdzili gaśnic przed wylotem.
  I teraz hipoteza, w dzisiejszych czasach ładunek wybuchowy można odpalić z daleka, bardzo daleka. Wystarczy odliczyć czas przelotu i samolot spada tam gdzie sobie wymarzyliśmy
  Komorowski jasnowidz https://www.youtube.com/watch?v=n3TTVhhofoQ

 17. pierdy psychopaty swiroslawa – kolejna wersja i tak do konca swiata – najlepszy ten jasnowidz i trzy wybochy – u swiroslawa byl jeden wybuch – ludzie perdy powtarzaja – skad w Polsce tylu idiotow ?? i debili ???

 18. Tak usunęli tych, co pracowali w odzyskaniu znaczenia Polski w świecie, odbudowy gospodarczej Polski i ujawnianiu grabieży na narodzie. Casa z generalicją, Lepper za prawdę z mównicy sejmowej.

 19. może ktoś wie jak się pozbyć z komputera tego wyskakującego okienka “polskie informacje”.Przyczepiło się jak gówno do buta i nijak nie mogę się tego pozbyć.

 20. Na Kursie i Ścieżce

  Terrain ahead!! Terrain ahead!! Pull up!! Pull up!! Crrrrash!! Booom!!! Bang!!! Trrrach!! PiSdziach!! Aaaaaaa!!! K*u*r*w*a mać!!

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ