SZOK! Adolf Hitler nie zginął w 1945 roku? Są dowody od FBI

0

Jak mówi historia; Adolf Hitler dnia 30 kwietnia 1945 roku popełnił samobójstwo strzelając do siebie, natomiast jego żona – Ewa Braun zażyła cyjanek. Jego zwłok nigdy nie pokazano. Nie ma tez świadków tego “samobójstwa”.

Nikt nie wie gdzie leży Adolf Hitler, nie widział jego szczątków, nie pokazano ciała. Padła jedynie informacja, że jego ciało na szybko zakopano gdzieś nieopodal bunkra. Dość osobliwe jak na wodza takiego kalibru. A co gdyby się okazało, że Adolf Hitler nie zginął tamtego dnia?

Józef Stalin od początku twierdził, że coś nie gra. Nie wierzył w śmierć Fuhrera. Rosjanie również wielokrotnie zmieniali wersję wydarzeń z tamtego okresu. Jaka jest więc prawda? Wierzyć wiecznie manipulującym Rosjanom? Poddać się intuicji?… A może – uwierzyć w dokumenty z zasobów FBI?

FBI zamknęło śledztwo po 11 latach od zakończenia wojny następującym wnioskiem. Hitler żyje i ukrywa się w Argentynie. Po co FBI miałoby wszczynać dochodzenie skoro Hitler nie żył? Świadczy to jedynie o fakcie, że jego zwłok nikt nigdy na oczy nie widział.

Poniższy film to podsumowanie 11 lat śledztwa FBI.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ