Grodzka wróciła i wrzuciła TO zdjęcie. Wszyscy są w szoku

18

Anna Grodzka, która niegdyś żyła pod nazwiskiem Krzysztof Bęgowski, dziś ponownie szokuje.

Postać ta w polskim środowisku jest dość negatywnie odbierana. Wszystko przez swoją transseksualność. Polskie społeczeństwo słynie z konserwatyzmu, gdzie wszelkie odmienności nie spotykają się z jakąkolwiek akceptacją.

Do sieci z nieznanego nam źródła dostało się zdjęcie, na którym widzimy byłą poseł w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Nie jest to jakieś zwykle zdjęcie. Mężczyzna zachowywał się względem Grodzkiej bardzo czule. Zobaczcie sami.

Discussion18 komentarzy

 1. No i co dziwnego w tym. Stary facet (pewno po wódce) siedzi na kolanach u innego starego faceta (dużo wskazuje na yo ze z Alzheimerem).

 2. Czy “Anna” nie jest czasami w ciąży? Tak jakoś podejrzanie wygląda, a i przyszły tatuś widać szczęśliwy bardzo.

 3. Trzecia Księga Mojżeszowa 18.22-29 “Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością. … Nie kalajcie się tym wszystkim, gdyż tym wszystkim kalały się narody, które Ja przed wami wypędzam. Także i ziemia została skalana, przeto ukarałem ją za jej winę i wyrzuciła ziemia swoich mieszkańców … Albowiem wszystkie te obrzydliwości czynili mieszkańcy tej ziemi, którzy tu byli przed wami, i ziemia ta stała się nieczystą, aby was ziemia ta nie wyrzuciła, gdy ją zanieczyszczacie, tak jak wyrzuciła naród, który tu był przed wami. Gdyż wszyscy, którzy uczynią którąkolwiek z tych wszystkich obrzydliwości, będą wytraceni spośród ludu swego, ci co je uczynią.”

  Trzecia Księga Mojżeszowa 20.13-23 “Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich … Będziecie przestrzegać wszystkich moich ustaw i wszystkich moich praw i będziecie je wypełniać, aby nie wyrzuciła was ziemia, do której Ja was prowadzę, abyście w niej mieszkali. A nie postępujcie według ustaw ludu, który Ja wypędzam przed wami, gdyż to wszystko czynili i obrzydziłem ich sobie”.

  Jedną z przyczyn dla których Bóg wypędził Kanaanejczyków był owy jawny homoseksualizm. Sodoma i Gomora to idealny przykład na to jakie Bóg ma zdanie o uprawianiu tej sprośności:

  List Judy 1:7 czytamy: “Tak też Sodoma i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to.”

 4. Ja nie jestem czescia konserwatywno-zacofanego spoleczenstwa,nie dziwia mnie chore komentarze,mam gdzies wymiotowanie,czy prymitywne zaprezentowanie z P.Sw. katolika o podejrzanym wyznaniu wiary.Zycze Grodzkiej i innym szczescia,a ciekawi mnie jak by urodzilo sie wam superkatolikom dziecko obojniak lub gdyby wasza pociecha oznajmila ze jest geyem?

  • chory łbie, poczytaj co to obojniak, a jak tak lubisz nadstawiać kakaowe oko to rób to w zaciszu domowym, nikogo wasze zboczenia nie interesują, zboczeńcy

 5. Nie Grodzkiej tylko Grodzkiego jak już…. To że się facet ubiera i porobi trochę operacji nie zrobi z niego kobiety… Tyle w temacie

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ