Atak TRUJĄCYM GAZEM w Polsce! Dzieci plują krwią. Mnóstwo karetek

5

W województwie lubelskim doszło do ewakuacji całej szkoły. Uczniowie i nauczyciele uciekali w popłochu. Powodem ewakuacji było rozpylenie w budynku trującego gazu. Wielu uczniów trafiło do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w Zespole Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli. Ewakuowano prawie 300 uczniów i pracowników. 13 osób trafiło do szpitala. Uczniowie uciekali w popłochu.

Zostaliśmy powiadomieni o rozpyleniu niebezpiecznej substancji na ternie szkoły. Dyrekcja podjęła decyzję o ewakuacji uczniów i pracowników. Na miejscu, oprócz policjantów, interweniowali strażacy i ratownicy pogotowia – mówi nadkomisarz Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji.

Nie był to przypadkowy incydent, a zaplanowany atak. To tym bardziej szokujące, że napastnikiem okazał się… 15-latek.  Chłopak był prawdopodobnie uczniem szkoły.

Discussion5 komentarzy

  1. NIestety w Polsce jedyny srodek to wyslanie chlopaka do przestepcow na nauki badz nie zrobienie w sumie nic. NIe ma zadnego prawdziwego osrodka gdzie mozna by taka osobe sprobowac wychowac przez ludzi z pasja dobrze oplacanych.

  2. Co za bzdura?! Jestem mieszkańcem Pszczelej woli. Mieszkam tuż obok Zespołu Szkół i gdzie niby ta ewakuacja???

  3. Trolle w sieci piszą bzdury ,żeby pokazać jak to u nas jest niebezpiecznie. Trzeba oglądać tvp i Republikę to się dowiemy prawdy.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ