Młoda gwiazda TVP pokazała się nago. Fani zacierają ręce!

1

Julia Wróblewska zaczynała swoją karierę jako kilkuletnia dziewczynka, która podbiła serca milionów Polaków. Dziś jest już dorosłą kobietą, która nie krępuje się mówić na tematy rozbieranych zdjęć.

Aktorka jest obecna w show-biznesie już od dekady, a karierę zaczynała jako mała dziewczynka w filmie „Tylko mnie kochaj” u boku Macieja Zakościelnego. Dziś znana jest telewidzom głównie z roli w serialu „M jak miłość”. Młoda aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Młoda artystka ostatnio  pokazała swoje wdzięki na Instagramie. Ostatnio zdecydowała się nawet na zdjęcie topless. W wywiadzie dla fakt.pl Wróblewska zdradza, czy zamierza wystąpić w erotycznej sesji zdjęciowej w przyszłości.

– Na rozbieraną sesję w magazynie dla mężczyzna zdecydowanie jest za wcześnie! Poczekajmy parę lat! (śmiech). A pozowanie topless? Na tym zdjęciu było widać tylko… plecy. Ale jakiego narobiły zamieszania w mediach – mówi Wróblewska.

Nastoletnia gwiazda „M jak miłość” ujawnia również, że życie pozbawione prywatności od najmłodszych lat nie jest zbyt łatwe.

Trudno mi czegoś żałować, bo dorastałam bez tej prywatności. Traktuję to jako rzecz normalną, powiem więcej – przyzwyczaiłam się do tego. Czasami nie jest to łatwe. Trochę zazdrościłam tego, że moje koleżanki miały tę prywatność. Ale to cena bycia osobą publiczną. Muszę się liczyć z tym, że zostanę sfotografowana zawsze, gdy opuszczam swój dom. Jasne, że to trudne dla tak młodej osoby jak ja – opowiada w wywiadzie dla fakt.pl.

źródło: pikio.pl

Discussion1 komentarz

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ