Nie żyje gwiazda TVP i Polsatu. Będzie jej brakować

2

Zmarła wybitna aktorka i piosenkarka znana z przecudownej urody i pięknego głosu. Mimo że znali ją widzowie na całym świecie, to w Polsce zyskała szczególny poziom popularności. Wszystko to dzięki niezwykłej popularności, jaką zapewnił jej hitowy serial Polsatu i TVP – „Dotyk Anioła”.

Widzowie obu największych stacji w kraju pokochali Bellę Reese. Przy każdej emisji „Dotyku Anioła” zbierali się w milionach przed telewizorami, aby móc oglądać piękną aktorkę. To właśnie dzięki jej udziałowi, produkcja biła rekordy popularności.

Urodziła się 6 lipca 1931 roku w Detroit.  Della Reese osiągnęła wielką sławę na przełomie lat 50. i 60. Była aktorką i piosenkarką gospel, ale wszyscy zapamiętamy ją z serialu „Dotyk anioła”, W Polsce pokazywany był przez TVP1, TV Puls i w telewizji Polsat. Emisja serialu przypadała na lata 1994-2003.

Artystka od dawna cierpiała na cukrzycę, lecz nie wiemy czy to ona doprowadziła ją do śmierci. Jej mąż, Franklin Lett, napisał jedynie, że „odeszła w niedzielę, w swoim kalifornijskim domu, otoczona miłością”.

Discussion2 komentarze

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ