Świat pod wrażeniem. Polacy odkryli lekarstwo na RAKA

9

Świat nauki jest pod olbrzymim wrażeniem dokonania polskich naukowców. Okazuje się, że problem raka został najprawdopodobniej rozwiązany w Polsce przez naszych badaczy z Uniwersytetu Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie.

Co jakiś czas pojawiają się informacje o najprawdopodobnym wynalezieniu leku na raka. Tym razem naukowcy z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetu Medycznego w Lublinie porazili bezkręgowce prądem. Efekt daję nadzieję milionom ludzi na całym świecie.

Jak donieśli naukowcy, dżdżownice rażone prądem, w warunkach laboratoryjnych umieją niszczyć komórki raka płuc. Wszystko przez to, że w sytuacjach stresowych stworzenia te wydzielają ciecz o żółtej barwie i ostrym zapachu. Niszczą w ten sposób 80% chorych komórek. Warto dodać, że zdrowe komórki nie są przez nie niszczone.

Nie wiadomo, kto wpadł na pomysł rażenia dżdżownic prądem. Pewne jest, że takie kontrowersyjne działanie może uratować dziesiątki tysięcy ludzi przed chorobą, która wydaje się wyrokiem dla walczących z tym schorzeniem.” – czytamy w portalu Pikio.pl.

źródło: pikio.pl

Discussion9 komentarzy

 1. Jesli myslicie,ze lek bedzie produkowany i sprzedawany,to to samo jakbyscie wierzyli w garbate aniolki.Zreszta Polak potrafi.Toupa z torfu tez lekarstwo wynalazl.I co?Lekarstwo na raka jest,tylko Chazarowie poprzez ludzkie cierpienie czerpia kolosalne zyski.Tym bardziej jesli chca zdepopulowac Slowian,nie dopuszcza do dystrybucji leku w centrum spoleczenstwa Slowianskiego.

 2. Trzymac we krwi poziom witaminy D na poziomie 80ng i wyzej. Nie sa znane na swiecie przypadki zachorowan na raka z takim poziomem witaminy D. Isc zrobic badanie na 25(OH). Jak jest mniej niz 30 to jest problem. Suplementowac sie witamina D3 razem z witamina K2mk7, to jest nierozlaczne. Trzymac homocysteine na poziomie 5-7. Jak jest 15 to juz mamy zaawansowana miazdzyce. Jesc przynajmniej 5 zoltek dziennie, po 3 miesiacach zyly beda czyste. Jesc tlusto. Badania w niemczech i dwoch innych miejscach wykazaly, ze w plytkach miazdzycowych zawalowcow nie wykryto sladu tluszczow zwierzecych, za to znaleziono uszkodzone tluszcze roslinne. Badania byly w latach 90. Przemysl farmaceutyczny ukrywa to i wciska w nas trucizne typu oleje roslinne, margaryny itp. Pozbyc sie tego dziadostwa, jedna lyzka oleju roslinnego na surowo nam dziennie wystarczy. Nie suplementowac sie nigdy wapniem, to mamy z zieleniny. Pic mleko zsiadle, jesc kiszonki. Zakwaszac zoladek octem jablkowym, w zoladku musi byc silny kwas, zeby mogl trawic pozywienie. Nie pic nic na godzine przed jedzeniem i 2 godsiny po jedzeniu, ani w trakcie jedzenia. Nie jesc przetworzonych syfow z marketu, pozbyc sie kolorowych napojow. Te proste zasady pozwola wam sie cieszyc dobrym zdrowiem.

 3. Bogusław Maśliński

  Mam jedno pytanie ilu pseudo naukowców z zgniłego zachodu przyklej się do odkrycia tego lekarstwa. Kiedy zachód zacznie sprzedawać licencje. III RP wszystko pod stolikiem sprzeda co chce.

 4. Zrozumcie że na nowotwory umiera najwięcej osób i państwo nie wprowadzi na rynek żadnego leku przeciwko tej chorobie.. A lekarstwo już dawno wynaleziono. Chodzi tu o emerytury, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę

 5. Koncerny produkujące trującą chemię zaraz to przejmą.Zapłacą, naobiecują, zastraszą a nawet popełnią kilka samobójstw i to przejmą…

 6. DYRDYMALY !!! Tak wynalezli ze go nie ma.Nazwe ich naukowcy dopiero wtedy gdy cos wymysla i to wdroza.Na razie to sa tylko badacze.

  • Dla Twojej informacji. Badacz i naukowiec to to samo. I ani badacze ani naukowcy nie są od wdrażania czegokolwiek

 7. Razić prądem istoty żywe?! Niech się tylko obrońcy zwierząt dowiedzą! Już mieliśmy u nas kampanię w obronie poliestrów, latających, pełzających itp.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ