Macierewicz zemści się za dymisję. Były współpracownik ujawnia jego plan

3

Wczoraj o godzinie 12 premier Mateusz Morawiecki podał informację, która dla wielu Polaków został przyjęta z niedowierzaniem. Obok między innymi Witolda Waszczykowskiego oraz Jana Szyszki swoje stanowisko stracił również Antoni Macierewicz.

Odwołanie Macierewicza jest spowodowane głównie jego konfliktem z prezydentem Andrzejem Dudą, który od dawna miał naciskać na dymisję posła z Piotrkowa Trybunalskiego.

Od razu z tej okazji pojawiają się w mediach nowe informację i przypuszczenia na temat dalszej ewentualnej przyszłości byłego już szefa MON.

 

Michał Kamiński, były współpracownik prezesa PiS, powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że dymisja Macierewicza, na którą nalegał prezydent Andrzej Duda zaszkodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna jest zdania, że były szef MON na pewno ma już plan na swoją dalszą polityczną działalność, a ta zaszkodzi rządzącej partii.

– Jeżeli zrobią go kimś ważnym, to ośmieszą całą rekonstrukcję. A on na pewno nie zgodzi się usiąść na tylnym siedzeniu. Na takim siedzi Jarosław Kaczyński, ale on trzyma kierownicę, a Macierewiczowi nie zostaje nic. Czy szykuje zemstę? Można się po nim wszystkiego spodziewać, bo już w 1992 r. na listę agentów wpisał prezesa swojej własnej partii – powiedział Kamiński.

źródło: pikio.pl

Discussion3 komentarze

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ