Wielki przewrót w PiS. Partia w każdej chwili może się rozpaść! A wszystko przez…

9

Wczorajszy dzień był bardzo przełomowy dla polskiej polityki. Zmiany w rządzie odbiły się głębokim echem w partii rządzącej, która aktualnie wchodzi w etap wewnętrznego kryzysu.

Część posłów PiS nie jest zadowolona ze zmian przeprowadzonych przez premiera Mateusza Morawieckiego. Ich zdaniem dymisja Antoniego Macierewicza to cios dla pewnej części elektoratu Prawa i Sprawiedliwości. W samej partii również trwa burza. Część posłów rządzącej większości nie wyobraża sobie dalszych poczynań rządu bez osoby Macierewicza w jej składzie.

“Panom Ministrom Janowi SZYSZKO,Witoldowi WASZCZYKOWSKIEMU i niezłomnemu Antoniemu MACIEREWICZOWI ,których -niestety- służby i lewactwo znowu pokonały,za ich służbę Polsce,moi Wyborcy i ja -DZIĘKUJEMY !
Czekamy na Wasz powrót do służby Naszej Ojczyźnie….”- napisała poseł Krystyna Pawłowicz na Facebooku.

Zdaniem poseł Pawłowicz oraz kilku innych posłów PiS, decyzja Mateusza Morawieckiego jest najgorszą z możliwych opcji, jakie miał on do wyboru. W mediach chodzą już plotki o tym, że Macierewicz razem z grupą wiernych posłów już niedługo opuści szeregi Prawa i Sprawiedliwości.

Discussion9 komentarzy

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ