Co się dzieje?! Ikona PiS na wylocie z partii

1

Zmiany przeprowadzone w polskim rządzie wzbudzają do dziś szereg kontrowersji w polskiej opinii publicznej. Dla wielu stałych wyborców PiS,  dymisja Antoniego Macierewicza to wielki cios. Dziw okazuje się, że decyzja może spowodować efekt domina w partii kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego.

Środowisku politycznym mówi się sporo o dalszej przyszłość w partii Krystyny Pawłowicz. Jak przekonuje znana Pani poseł, Macierewicza odwołały „służby i lewactwo”. Problem jednak w tym, że za wyrzuceniem jego partyjnego kolegi z rządu Prawa i Sprawiedliwości, stoją Jarosław Kaczyński, który doszedł do porozumienia z Mateuszem Morawieckim oraz prezydentem Andrzejem Dudą. Ci – jak powszechnie wiadomo – nie przepadają za Antonim Macierewiczem.

Tak bezpośredni atak na nie tylko premiera rządu PiS oraz prezydenta Dudę, ale przede wszystkim na prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego nie pozostawia wątpliwości, że przyszłość posłanki Pawłowicz w formacji rządzącej zmierza ku końcowi.

Discussion1 komentarz

  1. Pan Antoni został zdradzony przez JKaczyńskiego a pomyśleć ze za Kaczyńskim Macierewicz poszedłby w ogień tak to jestjak ma się kota w głowie a nie mózg

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ