Szok w USA! Upubliczniono lesbijskie zdjęcia Melanii Trump [FOTO]

3

Do sieci trafiły zdjęcia, które poruszył opinię publiczną nie tylko w USA, lecz i na całym świecie. Chodzi o fotografię, na której  znajduje się Melanii Trump. Zdjęcie przedstawia nagą żonę Donalda Trumpa z inną kobietą. Takie fotografie zdecydowanie nie powinny być udziałem pierwszej damy. W USA zapanował szok.

Przeszłości dopadła Melanię Trump. Upubliczniona została sesja zdjęciowa, na której pozuje ona w jednoznacznych okolicznościach z inną kobietą. Dla wielu Amerykanów jest to spory szok zważywszy na poglądy w tej kwestii, które publicznie oznajmia prezydent Trump.

Kontrowersyjna sesja zdjęciowa pochodzi z francuskiej edycji magazynu Max Magazine. Melania wzięła w niej udział jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Knavs.

Discussion3 komentarze

  1. Była młoda,piękna i niepewna przyszłości. Przytulała do siebie taką samą młodą i piękną niepewną przyszłości.Miło teraz to powspominać , nie wątpię.

  2. To tylko fotografie. I co z tego> Młoda, śliczna i zgrabna miała co pokazać. Nie sądzę aby fotografia świadczyła o jej zboczeniu. Ja bym na jej miejscu nie zawracała sobie głowy durnymi wymysłami. To z zazdrości byle pokraczne baby tak reagują na kogoś kto jest lepszy.

  3. Młoda kobieta nago przytulona do drugiej kobiety pozują do zdjęcia, i ktoś dał wam prawo osądzać, że jest lesbijką.

Napisz komentarz

UDOSTĘPNIEŃ